ŽIVOT JE HRA

... a má úplne iné pravidlá, ako nás učili v detstve, v škole, v rodine...

Naučím aj Vás vyTVORIŤ si šťastný život pomocou myšlienok, slov, energie. V súlade s Láskou, s Bohom. 

Volá sa to aj ZHMOTŇOVANIE, KVANTOVANIE, alebo aj PRIŤAHOVANIE, či VEDOMÁ KREATIVITA.

Buď s tým, kto ťa robí šťastným

Všimli ste si, ako ten čas letííííí? Ráno vstanem o piatej, 3x sa zvrtnem a je polnoc. Tiež to tak máte, však?

Všetko má svoj dôvod. Že sme ako v urýchlovači, je preto…aby sme nemali čas myslieť na somariny a ŽILI. Užívali si každú jednu minútu v plnej prítomnosti TU A TERAZ.

Keď robíme presne toto, anjelský mančaft rochní blahom a tancuje okolo nás oslavné tance. Deje sa to….aj keď to nevidíte. A potvrdzujú…dávajú Vám najavo, že sa tešia….že presne toto máte robiť.

Potvrdzujú rôznymi spôsobmi. Ak máte vytrénované vnímanie na tieto nepatrné signály, tak viete. Ja som si všimla, že určité situácie mi potvrdzujú cez cinkanie….ktoré naozaj aj počujem.

Konkrétne – keď zmysluplne trávim čas so správnymi ľuďmi, cinkajú mi objednávky v mobile.

bud-s-tym-kto-ti-robi-dobre

Je to až neuveriteľné:
– Bola na stretku s Jankou Šipekovou z Fun fabric…tárali sme a tárali a vytešovali so spoločnej prítomnosti…aj budúcnosti 🙂 Užívali sme si to stretnutie. V priebehu cca 3 hodín mi cinkli 3 objednávky štartovacieho semíku… presne vtedy… a presne 3.

– Nedávno sme si zorganizovali s babami plážovými takú „babskú žúrku.“ Veľmi príjemné popoludňajšie stretnutie. Kým sme „kvákali“ a tešili sa zo seba, prišli 3 objednávky Šťastného e-booku.

🙂 Aká náhodička 🙂

A zase 3 za sebou.

IMG_2360

Keď je človek vo flow…keď robí presne to, čo má robiť….je mu dobre na tele aj na duši…srdce má otvorené dokorán…vtedy všetko funguje ako má….a nebeský mančaft chrochtá radosťou.

Čas neuveriteľne letí….to preto, aby sme prehodnotili priority a robili len to, čo nám spôsobuje radosť.

Stretávali sa len s tými ľuďmi, s ktorými nám je dobre…..a nemali čas na čičranie sa v minulosti, v sračkách, v bolesti.

Keď príde čas na ne, zdrapí nás náhly príval plaču a tie hovienka sa vyčistia veľmi rýchlo. Vtedy, keď sme sami a máme čas čistiť.

Ale nemá zmysel zapodievať sa s nimi vtedy, keď máme ŽIŤ. V prítomnosti….tu a teraz.

fitko-kreativity

Každý, koho stretnete, si zasluhuje plnú Vašu pozornosť. Užívajte si živú ľudskú bytosť, ktorá sa vyskytuje vo Vašej blízkosti.

A otvorte uši a oči. Určite započujete (alebo uvidíte) nejaké znamenie zhora, že presne takto sa im to páči.

Môžno cinkanie, možno niečo iné.

Ja teda milujem, keď cinkajú…pretože s každým cinknutím prichádza hojnosť…a tú si predsa všetci prajeme…či?

S láskou

Miriam

E-book NA ŠŤASTIE – ZDARMA si môžete stiahnúť vpravo hore pri článku a duševú sprchu tu>>>>

Hojnosť riešime na semíku Finančná mágia, zhmotňovanie a flow na Štartovacom semíku. Termíny na celý rok 2017 nájdete tu (klik na fotku):

 

Miriam Štolfová

Je expertkou na VEDOMÚ KREATIVITU a osobné MOTIVAČNÉ VIDEÁ. ♥ Prepája kreativitu s osobným rozvojom a cez videá posiela do sveta.......✈ Žije svoj "Luxusný kreatívny život" v hniezde>>> pod Tatrami.

Učí ľudí ŽIŤ ŠŤASTNÝ ŽIVOT. Tvoriť si ho vedome - ENERGIOU, SLOVOM, MYŠLIENKOU...ale aj tvoriť rukami (hand made). A natáčať videá najjednoduchším možným spôsobom. Je autorkou e-bookov: Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní a aj Ako poslať depku (zlú náladu) do hája a kompletného manuálu Ako natočiť video rýchlo a jednoducho>>>

Komentáre

  • Opt In Image

    Stiahni si ebook zdarma

  • Najnovšie články

  • Značky