Miriam Štolfová

Expertka na vedomú kreativitu a osobné motivačné videá

Učím ľudí, aké ľahké je TVORiť v každej oblasti života a vytvárať si život plný radosti.

Dnes si užívam ten luxus - 24 h. denne robiť len to, čo ma teší, čo ma baví, čo chcem, čo milujem.  Žiadne "musím". 

Neprišlo to samé od seba, cesta bola kľukatá. Viem však, že takýto luxus si môže dovoliť každý, kto chce. Stačí sa rozhodnúť a niečo pre to urobiť.

Učím iných, že TOTO je normálne. Ukazujem, ako byť v súlade so sebou, svojim poslaním. A VEDOME TVORIŤ. Pomocou myšlienok, slov, energie.

Prestavivosť je dôležitejšia, než vedomosti. Ak si viem predstaviť, ako má vyzerať môj ideálny život, tak si ho viem aj vyTVORIŤ.  

ALE VŽDY TO TAKTO NEBOLO.

Vyrástla som medzi klbkami vlny, látkami, bylinkami, zvieratkami, babskými radami plnými univerzálnej životnej múdrosti. V každej domácnosti sa za socíku tvorilo. A nielen rukami. Bola to nutnosť. 

V detstve to bolo fajn - tam som ešte bola sama sebou.

Čím som bola staršie dieťa, tým viac som sa vzďaľovala od SVOJHO JA. Tým viac som počúvala iných, ktorí mi diktovali čo je pre mňa správne. Uverila, že planéta MUSÍ byť znečistená a STRACH a ZLO je normálne. 

Tvoriť rukami som takmer prestala, kreativita bola vo mne nadobro uspatá. Na všetkých úrovniach. Prestala som premýšľať vlastnou hlavou, prestala som počúvať svoj vnútorný hlas a používať dary ducha, ktoré som do vienka dostala. 

Zachránila ma vysoká škola. Začala som aj TVORIŤ a konečne PREMÝŠĽAŤ VLASTNOU HLAVOU.

HĽADAŤ KREATÍVNE RIEŠENIA v každej situácii...

A HĽADAŤ ODPOVEDE - AKO TO S TÝM VESMÍROM NAOZAJ JE? AKÉ SÚ SKUTOČNÉ PRAVIDLÁ? Skutočné ZÁKONY VESMÍRU?

Nastúpila som do zamestnania a moji prví prváčikovia ma naučili myslieť opäť „po detsky“. S otvorenou mysľou a srdcom. A bez obmedzení. 

Oslobodila som svoje vnútorné dieťa... a nastal fičák 🙂

Koooooonečne som sa spojila sama so sebou, s mojim vyšším JA.  Kooooonečne som začala fungovať v súlade s prírodou, Vesmírnymi zákonmi, Bohom.

Moja kreativita dostala zelenú...

Začala som tvoriť na všetkých úrovniach. Rukami (hand made), telom....a čoraz viac aj myšlienkami, slovami, energiou. Čoraz viac som zisťovala, ako to s tými univerzálnymi zákonmi je. A aký som ja sama mocný TVORca.

Testovala som, skúšala, overovala, zisťovala - ako s tým všetkým súvisí moja zvýšená citlivosť... aj ostatné potlačené / nevyužívané schopnosti.  Považovala som ich vtedy za hendikep. Dnes už viem, že je to vzácny dar.

V 40-tke som si povedala, že UŽ SOM VEĽKÁ.  Odteraz budem robiť len a len to, čo ma baví. Nevedela som, ako uchopiť a učiť VEDOMÚ KREATIVITU. Teda to, čím som žila...čo ma najviac bavilo. 

Dôležité je zdvihnúť zadok a urobiť akciu....nie špekulovať nad tým, čo neviem. Tak som začala.... Za 5 rokov vzniko  7 webových projektov - e-shopy, blogy, kurzy. Postupne sa ukazovala cesta - ako sa od hand made kreativity posunúť k vedomej kreativite. K učeniu, lektorovaniu, inšpirovaniu.

Vďaka predstavivosti, VEDOMEJ KREATIVITE, si dokážeme zhmotniť doslova ČOKOĽVEK. Pomocou myšlienok, slov, energie. Hoci aj ŠŤASTNÝ ŽIVOT. Je to jednoduché, keď človek vie ako na to.

Ja už šťastný život žijem. Vymýšľam, realizujem, lektorujem, koučujem, inšpirujem, trénujem…. Čím viac ľudí bude tvoriť, tým bude svet krajší a viac šťastia v ňom.

Preto vzniklo toto  fitko vedomej kreativity - aby čo najviac ľudí nadviazalo spojenie so svojim vyšším, skutočným JA a tvorilo - v každej oblasti života, každý deň. Čím viac kreativity - tým viac radosti 🙂

Z celého srdca si prajem, aby si každý mohol povedať:  Som tvorca svojho života, žijem život podľa svojich predstáv. S ľahkosťou a radosťou, a LÁSKOU.

Lebo ŽIVOT JE HRA 🙂

...a LÁSKA JE NAJMOCNEJŠIA SILA VO VESMÍRE A PRIĽAHLOM OKOLÍ 🙂

S láskou

Miriam 

miriamstolfova.sk

miriam@stolfova.sk