Webinár ZDARMA Hojnosť a myseľ (Zbav sa sabotéra a nášľapných mín)

Získaš návod na to, ako odhaliť programy blokujúce tvoju hojnosť, pochopenie rozdielu medzi “blokom” a “blokom” a hlavne - 7 funkčných spôsobov / postupov, ako sa týchto blokov zbaviť.

Ako vyfúknuť vajíčko cez jednu dierku

Dievčatá, Veľká noc je za dverami. Už zdobíte vajíčka? Pred časom som videla nakreslenú schému Ako vyfúknuť vajíčko jednou dierkou.

Fyzika nikdy nebola mojou silnou stránkou a vážne som neverila, že by to bolo možné. Vajíčka moja mama predsa vždy vyfukovala pomocou dvoch dierok a mama vie všetko najlepšie!

Keby to šlo jednou dierkou, a ešte takto jednoducho, už dávno by to tak všetci robili. No nie?

Nedalo mi. Písali, že to zvládne aj malé dieťa. Malé dieťa som poruke nemala, tak som nahovorila vtedy 9-ročného synovca. Ja som sa zmenila na manažéra, Alex bol výrobný riaditeľ 🙂

Keby sa náhodou podarilo, vajíčka sme pred „operáciou“ umyli octom.

FotorCreated

A teraz to príde: naťuknúť vajíčko nožničkami, vyrobiť dierku, strčiť slamku a FUUUUUUUU.

2

 

FUUUUUU, ono to vážne funguje! A ono je to naozaj ĽAHKÉ A JEDNODUCHÉÉÉÉÉ 🙂 To mi hlava neberie, prečo tento postup nie je známy všetkým gazdinkám a kutilom? Žeby nedostatok informácií? Tak pridávam svoju trošku do mlyna – natočila som aj video.

Šírte ďalej, zdieľajte, posúvajte. Nech to všetci vedia, že vyfúknuť vajíčko jednou dierkou je ľahké a zábavné. Nemusíme pritom do zbláznenia fúkať ako voľakedy.

Návod na výrobu šťastného človeka za 21 dní –kompletný manuál >>>>

Štítky:
Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre