Jeseň – čas hojnosti

Podporte svoju hojnosť v tomto čase aj meditáciou hojnosti. Je zdarma.

Iný svet okolo Vás za 5 minút (+ VIDEO)

Video (4:42 min.)

Vyšla som si na míting s „mančaftom“ k jazeru a prišlo mi, že by som sa s vami mohla podeliť  o techniku, ktorú používam na skľudnenie a nazeranie na život inými očami.

Vyjdete si k jazeru alebo niekde inde do prírody – ideálne do lesa, sadnete si, naladíte sa na seba, pokeciate si so svojim vnútrom, prípadne hore s mančaftom a po „prebudení“ do reality dokážete vnímať svet úplne inými očami.

Poviem vám, ako to robím JA.

Kto ma nepoznáte, moje meno je Miriam Štolfová, som autorka kreatívnych projektov, expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá a učím ľudí, ako využívať kreativitu v bežnom živote na to, aby si pritiahli do života radosť, šťastie, hojnosť, aby žili šťastný život.

Ako to robím?

Zaleziem niekde do prírody, zavriem oči a zhlboka dýcham. Dýcham nosom: niekoľko hlbokých nádychov do brucha (tak, aby sa zdvihlo brucho) a hlbokých výdychov. Sústredím sa na dych.

Po nejakých 5 nádychoch a výdychoch sa človek dostane do seba – začne vnímať seba, svoj vnútorný hlas, prípadne energie, ktoré k nemu prichádzajú.

Väčšinou dostane odpoveď na nejaké otázky, ktoré momentálne rieši, alebo len tak sa zharmonizuje.

A potom, keď už je to ukončené, keď už má pocit, že sa mu chce vrátiť naspäť, začne vnímať: otvorím oči a uši.

Najprv otvorím uši – a začnem vnímať zvuky, ktoré sú okolo mňa.

Potom otvorím oči a vnímam to, čo vidím.

A zrazu….vždy, vždy, vždy zistím, že vidím úplne inými očami a počujem niečo úplne iné, ako predtým.

Je to možné preto, lebo:

človek sa zharmonizuje, zharmonizujú sa jeho energetické centrá a tým sa zosilní  = zvedomí zrak a sluch.

A keď potom pozerá na svet a počúva, čo vidí, tak si uvedomí, že predtým nič z toho nepočul: zrazu vnímate  spev vtákov, hluk letiaceho lietadla, že okolo idú ľudia … a ten svet dostane úplne inú farbu, zvuky aj vôňu, pretože zrazu si uvedomíte, že vnímate to, čo cítite – cez kožu a cez čuchové vnemy.

Asi po 5-10 minútach relaxácie, meditácie, je človek zharmonizovaný a pripravený vykročiť zase do šťastného života plný, alebo plnší energie.

Vyskúšajte, pokiaľ to nerobíte.

Je to veľmi jednoduchá technika harmonizácie a meditácie, ktorá sa dá praktizovať niekoľkokrát denne a vždy vám prinesie nejaký vnútorný úžitok.

Ďalšie rady, tipy a námety nájdete na mojich webových stránkach vedomakreativita.sk alebo miriamstolfova.sk, môžete si tam stiahnuť aj čistiace nahrávky alebo ebooky, ktoré sú zdarma a podporia váš duševný rast smerom k šťastiu.

Prajem vám krásny dník.

S láskou

Miriam

E-book NA ŠŤASTIE – ZDARMA si môžete stiahnúť vpravo hore pri článku a duševú sprchu tu>>>>

Na semíkoch sa pozeráme hlboko hlboko do seba, aby ste mohli naštartovať svoj nový život. Termíny na celý rok nájdete tu (klik na fotku):

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre