O peniazoch sa nehovorí

Že?

Je to také NEpatričné hovoriť o peniazoch…. a pritom každého najviac zaujímalo: Koľko to stálo? Koľko vás to Bali stálo? Aké sú tam ceny … v obchodoch, na trhu, v reštauráciách?

Bolo to vcelku zábavné, ako sa ma ľudia hanbili opýtať a dúfali, či náhodou o tom NEpoviem sama od seba.

Tak áno. Myslím si, že sex a peniaze boli TABU témy v minulosti. Dnes o nich môžeme spokojne rozprávať.

Natočila som vám prípadovú štúdiu – koľko stálo ovocie na trhu a šaty v stánku pred Tanah Lotom (jeden z najznámejších hinduistických chrámov na Bali).

Tak sa na to kuknite:

Či je na Bali draho, alebo lacno – urobte si názor sami.

Ale v princípe – mesiac na Bali nás minulý rok stál na osobu cca ako bežná fajnovejšia dovolenka v Egypte, Turecku alebo Grécku.

Stačí vedieť, ako na to…. ako si zariadiť lacné letenky, ubytko a ďalšie veci. Aby ste aj vy mali luxus za pár peňazí, všetko všetúčko máte spísané v členskej sekcii S Miriam na Bali tu:

 

Veľmi, veľmi si prajem, aby si to išiel užiť každý, kto chce zažiť exotiku. Pretože na Bali je taaaak dobre. A pre nás, stredoeurópanov je to naozaj  skvelá a dostupná destinácia.

S láskou

Miriam

Do 22.2. máte odo mňa Bali s krásnou zľavou.

Za milých 22,22 €.

Pre tých, ktorí chcú rásť až do neba, žiariť ako baterka ? a žiť radostný život v láske a hojnosti. Brána je otvorená tu >>>>

1.online škola osobného rozvoja s „denným vyučovaním“ v Čechách a na Slovensku – Škola hrou pre dospelákov.

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre