Príznaky transformácie sa tvária ako začínajúca choroba, nedajte sa pomýliť

Tlak v ušiach, v strede čela, hučanie v hlave, upchaté dutiny, rozostrený zrak, pocit na zvracanie, na odpadnutie, búšenie srdca, ťažkosti s dýchaním, bolesti krčnej chrbtice a krížov, náhla nepochopiteľná slabosť…. Z minúty na minútu…. Prípadne úplne vypnutá hlava, neschopnosť premýšľať a formulovať myšlienky do slov, návaly hnevu, smútku, dojatia….atď. atď.

Ak vás chytá niečo podobné, tak žiadna panika. To NIE JE začínajúca choroba, ale príznaky transformácie.

TO JE REAKCIA TELA NA ENERGIE SVETLA NA PLANÉTE. Všetko je v poriadku. Ste normálni, len máte viac otvorené kanály na prijímanie lásky / svetla. A citlivejšie telo.
Čo robiť?

NIE tabletky, kávu, alkohol a iné drogy !!! ..ale:

Dať sa do kľudu, niekde zaliezť do ticha, zhlboka vedome dýchať, pozorovať dych. Aspoň pár minút. Ideálne niekde v prírode pod stromom. Dopriať si prechádzku, čerstvý vzduch. Veľa veľa obyčajnej vody, ľahké jedlo bez mäsa, ideálne žiadne jedlo….odľahčiť telo koľko to len ide.

Ak nebude musieť vydávať energiu na trávenie, môže sa rýchlejšie popasovať so zladením vibrácie….rýchlejšie spracuje vibračný rozdiel a vám bude rýchlejšie dobre.

Milovaní, žiadna panika. Tieto stavy vedia odísť v priebehu pár minút, prípadne hodín, ak telu pomôžete a vedome prijmete to, že je to v poriadku.
Na zvýšenie vibrácie k tomu všetkému pomáha MODLITBA, vďaka a meditácia. Určite pridajte k tomu dýchaniu. Aj ak sa neviete modliť klasický, po kresťansky.

ĎAKUJTE.

Za všetko za čo môžete poďakovať. Aj za to, že vám je takto na figu. Znamená to, že žijete, máte telo, citlivosť, vnímanie a schopnosť cítiť Lásku….Aj takúto Božskú, energiu Svetla…a to je veľká vec.

Dajte si duševnú sprchu…prečistí vás, uľaví sa duší aj telu. Stiahnite si ju zdarma tu>>>

Prípadne si pustite túto pesničku >>> , je to silná modlitba s podprahovými kódmi, pomocou ktorej tiež dokážete telu a duší pomôcť. Amen  Koniec hlásenia nebeského rozhlasu 🙂

Milujem Vás…..a ďakujem Vám
M.

Stiahnite si ZDARMA  duševú sprchu tu>>>>

 

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre