Webinár ZDARMA Hojnosť a myseľ (Zbav sa sabotéra a nášľapných mín)

Získaš návod na to, ako odhaliť programy blokujúce tvoju hojnosť, pochopenie rozdielu medzi “blokom” a “blokom” a hlavne - 7 funkčných spôsobov / postupov, ako sa týchto blokov zbaviť.

Šialený víkendový tvorivý orgazmus

2 týždne pred Vianocami. A mňa začali svrbieť prsty. Už v sobotu ráno. Chcelo sa mi TVORiť rukami.

Nie vyTVORiť čisté okná, ani vyTVORiť niečo voňavé, pečené. Dokonca ani TVORiť vianočnú atmosféru – dekorácie a iné peknoty. Chcelo sa mi robiť s textilom a farbičkami.

tvorivy-orgazmus

Srdce mi piští robiť niečo iné “akoby sa patrilo”. Mrknem do kalendára – prekrásny dátum 12.12. Taký rozprávkový. To nebude náhoda… 🙂

No a čo? že nebudú umyté okná a napečené medovníčky. No a čo? že nebude nazdobený byt svetielkami a čečinou. Do Vianoc ešte času dosť.

Mrknem na hodiny – 12:12 hod. Tak toto už naozaj nebude náhoda. Keď svrbia prsty, srdce diktuje a anjeli cez čísla potvrdzujú, tak treba poslúchnuť!

Kašlem na okná, kašlem na vysávač, kašlem na pečenie. Vyťahujem farbičky, štetce, zapínam muziku a prestávam vnímať okolie aj čas.

tvorivy-orgazmus1
Za obeť padol jeden kabát. Bol na mňa príliš elegantný. Tu na fotke (s kamarátkou Jaruškou na bratislavských vianočných trhoch) je ešte v pôvodnom stave:

12380152_1062928213758602_794604745_n

Teraz je už ala Miriam. Komplet celý podľa môjho gusta. Už sa v ňom cítim ako vo vlastnej koži 🙂

tvorivy-orgazmus-kabat

A keď už som bola rozbehnutá, vyhrala som sa aj so šablónkami. Mandalky milujem. Ponúkajú tisíce variácií. Na tričká, na obliečky… ktoré som potom obliekla na pohánkové vankúše.

Nie len také obyčajné. Keď magický dátum, tak som ich trošku vytunila 🙂 Každý bol určený výnimočnej osobe ako vianočný darček. Verím, že potešia a dlho budú slúžiť.

tvorivy-orgazmus7

V sobotu o jednej v noci som zdvihla hlavu a pozrela na hodiny. Neverila som vlastným očiam, že už je toľko. Nechala som všetko rozložené po celej obývačke a šla spať.

Ráno, po piatich hodinách spánku, chtíč pokračoval. Keď musíš, tak musíš 🙂 veď to poznáte… A užívala som si TO aj celú nedeľu. Našťastie k večeru už som bola nabažená…

tvorivy-orgazmus6

Domaľované, došité, zažehlené, všetko ukončené – tak akurát. Tesne pred večerom. Dala som to na kôpku a nestíhala sa čudovať, čo všetko za 2 dni dokázalo vzniknúť: niekoľko vankúšov, niekoľko tričiek a jeden origoš kabát.

Myslím, že výraz “šialený víkendový tvorivý orgazmus” nie je prehnaný 🙂

tvorivy-orgazmus5

V nedeľu večer som zverejnila pár fotiek na FB a vzbudili ohlas. Čomu sa veeeľmi teším. Ak čo len jedna jediná duša vďaka tomu začne tvoriť… pekné vecičky, tak to stálo za to.

Urobí si pekné chvíľky, zdvihne si tvorením hladinu šťastia (zákonite), vytvorí niečo pekné pre seba alebo niekoho milovaného… a zároveň rozvinie svoju kreativitu.

Lebooooo kreativita je ako šport – tvorením sa trénuje. To stojí za to!

tvorivy-orgazmus-kabat (1)

 

Narodili sme sa preto, aby sme boli šťastní. Celý ten víkend som sa doslova kúpala v šťastí. Užívala si každú jednu minútu. Takže rozhodnutie – počúvnuť srdce – bolo správne. Vyskúšajte aj Vy… neoľutujete. Orgazmus je orgazmus 🙂

S láskou

Miriam

E-book NA ŠŤASTIE – ZDARMA si môžete stiahnúť vpravo hore pri článku a duševú sprchu tu>>>>

 

 

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre