Šťastný aj uprostred búrky

ČLOVEK MÔŽE BYŤ VNÚTORNE ŠŤASTNÝ, AJ KEĎ SA ZMIETA V OBROVSKEJ ŽIVOTNEJ BÚRKE.

Vyzerá to ako blbosť, že?

Ako môžem byť šťastná, keď ma všetko bolí…keď sa mi furt chce plakať, alebo som nasr…. nasrdená na celý svet….keď ma všetci hnevajú, keď sa mi nič nedarí….

No preto, že viem s absolútnou istotou, že toto je krízový stav.

Katastrofa.

A každá katastrofa sa nám v živote vyskytne vtedy, keď sme tesne pred vystrelením do nového, krajšieho levelu.

Kríza (katastrofa) je tu na to, aby sme sa mali od čoho odraziť. Aby sme si zrovnali hodnoty a priority. Vykašľali sa na to, čo nám neslúži a poslali to do hája.

A potom – zbavení tejto záťaže, gule na nohe, ruksáku na chrbte – zľahka vystúpame ešte vyššie ako sme boli pred krízou.

 

 

Na dne sa môžeš odraziť.

Ak máš pocit, že si na dne, teš sa. To znamená, že sa máš od čoho odraziť a stúpať hore. Teš sa, lebo vieš, že už bude len lepšie.

A preto aj v tých najväčších životných sračkách dokážeš byť vnútorne šťastný. Lebo cesta vedie už len hore – do krajších zajtrajškov. A tie budú coby dup 🙂

 

 

Niečo o tom viem. Párkrát som sa už z takého dna odrazila.

A vieš čo sa stalo?

Vystrelila som ešte vyššie, ako som dúfala. Kríza je fajnový stav. Celý život ďakujem za všetky moje. Akurát keď sa v tom človek patlá a nevidí svetlo na konci tunela, vtedy je to mega nepríjemné, že?

Bude lepšie, to mi ver!

S láskou

Miriam

Pre tých, ktorí chcú rásť až do neba, žiariť ako baterka 🙂 a žiť radostný život v láske a hojnosti. Brána je otvorená tu >>>>

1.online škola osobného rozvoja s „denným vyučovaním“ v Čechách a na Slovensku – Škola hrou pre dospelákov.

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre