Vedenie na marec 2018 – intuitívny výklad kariet s doporučeniami

Nie som veštica, nie som kartárka. Aby bolo jasné hneď na začiatku. V tomto prípade som „poštárka“.

Mohla by som tomu dať názov aj „Čítanie z kvantového poľa“, aby to bolo pre ľavé hemisféry (hlavne mužov) stráviteľnejšie.

Ale som žena a názov článku som poňala cez pravú hemisféru, bližšiu ženám. Ako pomôcku v tomto prípade používam karty, preto sa slovo karty objavuje aj v titulke. Aj keď viem, že niektorí máte na slovo „karty“ doslova alergiu 🙂

S kartami všetkého druhu sa kamarátim už roky a používam ich rôznymi spôsobmi. Pre seba.

Karty sú kamošky, odrazový mostík,

ktoré ja vnímam ako „ústa pani Intuície“. Ak potrebujem niečo vedieť, stiahnuť si nejakú informáciu z kvantového poľa (od pána Boha, z neba, vesmírnej múdrosti), poprosím a dostanem.

Niekedy priamo rovno do hlavy (srdca), niekedy použijem pomôcky. A karty patria medzi ne – je to taká milá hravá pomôcka, ktorá hovorí jasnou rečou a krásne dokáže rozvíjať intuíciu.

Trvá to už niekoľko mesiacov.

Bola som vedená, neustále vyzývaná – Urob výklad…. zo svojich kariet, po svojom. Tak, ako to robíš pre seba! Podeľ sa s ostatnými! 

  • Hohohoooo, tak na toto ma teeeda NEnahovoríte (hádala som sa s mojim nebeským mančaftom).

Ako to dopadlo?

Zvíťazili 🙂

Dovtedy klopkali na rameno a húdli mi do ucha, že som kapitulovala. Asi vedia, prečo boli takí otravní. Tak už sa NEpriečim a konám.

Odnes si z tohto videa to, čo ťa osloví.

To, čo je určené pre teba. A urob to takto:

Vyber si kartu, ktorá ťa zaujíma (oblasť, ktorú riešiš) a vypočuj si vedenie, aj praktickú techniku, ktorú vieš okamžite použiť na vyriešenie výzvy v tejto oblasti.
A potom to hneď aj urob!

Môžeš si vypočuť celé video, alebo si rovno posuň na tú oblasť (kartu), ktorá s tebou práve teraz rezonuje.

Ak čítaš tento článok inokedy ako v marci 2018, platí to PRE TEBA rovnako. NEbude náhoda, že si sa práve sem preklikla a práve v tomto čase. Je to posolstvo, ktoré malo k tebe prísť, tak šup na neho.

Milujem ťa, ďakujem ti.

1-JA 3:37
2-VZŤAHY 7:13
3-PRÁCA A POSLANIE 9:12
4-HOJNOSŤ 12:05
5-ZDRAVIE 14:40

Použila som ručne robené karty, ktoré vznikli v roku 2016 a žijú si svojim vlastným životom 🙂

Áno, aj karty….a iné „veci“ majú svoje príbehy, svoj osud, svoju energiu. Aj NEživé veci sú v skutočnosti živé…. aj ked nám to niekedy hlava neberie, však?

Zoznámte sa osobne

Ak sme sa spolu stretli na niektorom seminári, tieto kartičky dôverne poznáš a vieš, aká je to sila. Čo všetko dokážu odhaliť a aké odpovede dokážu dať.

Ak ich ešte nepoznáš, bude mi cťou zoznámiť vás.

Môžeme už teraz v marci na Štartovacom seminári, kde ťa naučím zhmotňovať… a spolu naštartujeme tvoj šťastný nový život.

 

Aby si aj ty mohla (mohol) pretočiť kolieska osudu a kolieska v hlave a koooonečne začať žiť s úsmevom a mierom v srdci.

Aby si na konci semíka vykročil(a) aj ty tou správnou nohou do šťastnej budúcnosti a mal(a) rovnaký pocit ako Gabika:

„Miriam, seminár s Tebou sú Vianoce pre dušu. Lekári by Ťa mali predpisovať na recept všetkým chorým a ľuďom bez nádeje. Vniesla si do môjho života lásku, svetlo, nádej a vieru vo mňa samú. Milujem Ťa a ďakujem Ti.“

 

A Gabika skutočne vystrelila ako raketa. Život sa je pretočil vo všetkých oblastiach (ako ju tak zdiaľky pozorujem a teším sa z toho ako malé decko).

Tak jo – vidíme si 🙂 .

Osobne na semíku, alebo virtuálne – v ďalšom videu.

S láskou

Miriam

 

E-book NA ŠŤASTIE – ZDARMA si môžete stiahnúť vpravo hore pri článku a duševú sprchu tu>>>>

 

 

 

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre