Vision board

Už visíííí. Konečne!
2 dni som plodila, skladala do slovíčok, strihala, lepila, písala, kreslila. Tohto roku som si dala mimoriadne záležať. Bude to opäť šialená jazda 🙂 Teším sa.

VISION BOARD JE MOCNÝ NÁSTROJ na zhmotňovanie snov.

Neviete čo tie dve neznáme slovíčka znamenajú? V preklade: Nástenka snov, alebo Plagát prianí. Ťažko sa to prekladá. Väčšinou sa preto používa tento anglický výraz. VISION ako vízia/sen. BOARD ako plagát/nástenka. Môže vyzerať aj takto… podľa feng šuej:

 

feng-shui-big

 

S vision boardom mám len a len dobré skúsenosti a vrelo odporúčam. Každý projekt, ktorý som vytvorila, mal svoj vision board.

Najprv som si projekt vytvorila “v mysli”, potom dala ten sen/víziu na papier (vo forme vision boardu) a a potom sa dokázal veľmi rýchlo zhmotniť aj “v reáli”.

Nie je to len “plán” projektu alebo roku. Vkladáme do neho zároveň aj zámer, silu slov a myšlienok. V ideálnom prípade aj obrázky a kresby. Preto je taký mocný.

Minulý rok som si prvýkrát urobila vision board aj na kalendárny rok. A bol to teda hukot, čo sa počas roka dialo 🙂 Áno, bol to najlepší rok môjho života. Tak, ako som si to naplánovala.

 

2015

 

95% z toho, čo bolo na mojom minuloročnom VB sa mi splnilo. A to som si tam dala aj také veci, ktorým som vtedy ani sama neverila. Fakt!
Napr. Štíhle a pevné telo 60kg…. mala som vtedy 77kg. Dala som to tam viac-menej zo srandy, lebo cvičiť a držať diety nie je nič pre mňa.

 

10656560_852493394763710_1664328401_n

 

A čo sa stalo? Dnes mám rovných 60kg. Bez cvičenia, bez diét. Zliezli si len tak samé od seba… bez námahy. Neuveriteľné? Fakt, nekeciam – zázraky sa dejú. VB im krásne pomáha.

 

20150718_191835h

 

Ale pozor, priatelia!!!

Dobre si premyslite, aké slovíčka a obrázky na VB dáte. Ja som si nedopatrením zapriala niečo úplne iné ako som chcela. A dostala som na chlp presne, čo tam bolo napísané.

Dnes som za to veľmi vďačná… ale keby som vtedy vedela, čo tam píšem, určite by som to naformulovala inak.

SLOVO JE MOCNÝ NÁSTROJ A VESMÍR (Boh, anjeli, univerzum)  DUPLIKUJE PRESNE.

A DORUČUJE NAČAS! Presne v správnu chvíľu.

Ak neviete ako na to, natočila som pre Vás video.  A potom do rúk perá, pastelky, fixy, nožnice, papiere, staré časopisy a hurá na to 🙂

 

Prajem Vám príjemné tvorenie vision boardu. Prelom kalendárnych rokov je ideálny čas na takúto kreatívnu zábavku. Nech máte celý rok plný šťastia, radosti a splnených prianí.

S láskou

Miriam

 

Pre tých, ktorí chcú rásť až do neba, žiariť ako baterka ? a žiť radostný život v láske a hojnosti. Brána je otvorená tu >>>>

1.online škola osobného rozvoja s „denným vyučovaním“ v Čechách a na Slovensku – Škola hrou pre dospelákov.

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre