Vnímajte znamenia (video z postele)

Každému za zadkom stojí strážny anjel, ktorý nás ochraňuje. Ak sa nám dejú čudesné veci, je to vždy pre naše dobro… aj keď si tú anjelčinu NEdokážeme preložiť.

Poďakujte za každú nehodu, za každú facku od života. Je to DAR, nie trest. Mančaft bdie a vedie nás… tak počúvajme… vnímajme znamenia… a majme sa radi.

Vnímajte znamenia

(VIDEO 4:16 min.)

Prajem vám krásny deň. Ešte sa mi nestalo, žeby som natáčala video priamo z postele, tak dnes prvýkrát 🙂 .

Pod videom máš moje slová prepísané do textu, ak máš radšej písmenká.

Dneska som zaspala a bola som dohodnutá s mojou učiteľkou angličtiny na pol deviatu, na skype. Normálne sa budím okolo šiestej.

Už sa mi sto rokov nestalo, aby som vstala o pol deviatej – presne v momente, kedy som už mala sedieť na tom skype. Rýchlo som vyletela a spojila som sa s Lenkou a čuduj sa svete, Lenka mi povedala, že zaspala tiež.

A tak sme si „prehrkali“, čo sa nám udialo tento týždeň a zistili sme, že vždy, keď sme si dohodli hodinu angličtiny, tak sme ju museli presúvať, alebo do toho niečo prišlo mne alebo jej, a tak sme usúdili, že tento týždeň sme si mali dať pohov, že sa to malo nechať uležať.

Neboli sme z toho nejako rozhodené, jednoducho sme to tak zobrali, že prišlo zvrchu upozornenie: mali ste si dať tento týždeň pohov, tak sme to tak prijali.

Druhá vec, ktorá sa udiala hneď potom bola, že mi kamoška písala, že jednej jej kamarátke sa dejú také čudesné veci, či neviem, čo to znamená.

Jednoznačne keď sa dejú čudesné veci, tak to znamená nejaké varovanie, treba zrevidovať niektoré naše myšlienky. Napísala som jej, že sa to určite týka nejakého vzťahu – nejakého človeka (boli to dosť vážne varovania: takmer vyhorela, rupla jej žiarovka v ruke), a treba zrevidovať myšlienky alebo cestu vzťahu okolo toho človeka.

Čo týmto videom chcela blondína povedať? ;o))

Dostávame znamenia, neustále. Je len na nás, či im rozumieme. A pokiaľ sa udeje niečo „fu, toto som nečakala“, tak sa to vždy deje pre naše dobro.

Treba sa na to pozrieť tak: čo mi tým chcel vesmír, anjeli, pán Boh povedať, popremýšľať a zariadiť sa podľa toho.

Kedysi dávno som reagovala tak, že keď sa udialo niečo také, že mi to narušilo program, alebo som nebola schopná splniť niečo, čo som sľúbila, pre nejakú neočakávanú okolnosť, bola som veľmi nahnevaná a išla som do emócie sebaobviňovania: „ako som si mohla ten budík tak nastaviť, že mi nezazvonil?“

Nie, neobviňujte sa! Položte si otázku: Čo mi tým chcel vesmír povedať? A preložte si. A keď to nejde preložiť v ľavej hemisfére, tak počkajte, ona vám tá odpoveď príde.

Vždy sa deje to najlepšie pre naše dobro. Nemá zmysel obviňovať sa, treba len porozmýšľať, požiadať o preklad tej anjelčiny, aby ste pochopili, prečo sa to udialo. A potom sa podľa toho zariadiť.

My sme si teda prehodili hodinu angličtiny na budúci týždeň a vec je vybavená.

Prajem vám krásny dník a majte sa radi. Ste jediný človek, s ktorým budete žiť až do konca života, tak sa milujte.

Pa.

Miriam.

E-book NA ŠŤASTIE – ZDARMA si môžete stiahnúť vpravo hore pri článku a duševú sprchu tu>>>>

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre