Výklad kariet – vedenie na apríl 2018 podľa životných segmentov

Tvári sa to ako výklad kariet 🙂

V skutočnosti sú to odkazy pre vás. Mohlo by sa to nazvať aj čítanie z kvantového poľa, ak ti je tento termínus technikus bližší a stráviteľnejší.

Poštár(ka)

Nie som veštica ani kartárka. Karty používam len ako impulz, základnú tému, vďaka ktorej ti odovzdám odkaz, ktorý práve hľadáš. Ktorý ťa navedie na vyriešenie problému výzvy, ktorou sa zaoberáš. Po ceste už musíš prejsť sám a urobiť kus práce na sebe, svojom vzťahu, alebo zdraví.

Moje Hooponkové ručne robené karty mám ako osvedčený prostriedok, cez ktoré viem odovzdať presne to, čo v danej chvíli mám. Navedú ma na to, čo ti mám povedať.

Je to taká vesmírna hra, kde ja som poštár(ka) a ty môžeš prijať doporučenie a urobiť TO. Aby si sa posunul(a) na ceste k šťastiu, hojnosti a mieru v duši. A samozrejme – toto vedenie aj NEmusíš prijať a urobiť si to po svojom 🙂

Vyber si oblasť, kde ťa práve tlačí topánka

Vyber si kartu, ktorá ťa zaujíma (oblasť, ktorú riešiš) a vypočuj si vedenie, aj praktické doporučenie, ktoré vieš okamžite použiť na vyriešenie problému výzvy v tejto oblasti.

A potom to hneď aj urob!

V názve videa je napísané, že na apríl 2018. Áno. Ale platí kedykoľvek sa k tomuto videu „náhodou“ dostaneš práve ty….lebo  – nič nie je náhoda…ale to už vieš, však?

Môžeš sa priamo prešťuknúť na oblasť, ktorá ťa zaujíma:

1-JA 2:05

2-VZŤAHY 5:05

3-PRÁCA A POSLANIE 8:40

4-HOJNOSŤ 11:20

5-ZDRAVIE 13:47

Spomínanú Školu hrou pre dospelákov nájdeš tu >>>>>. Môžeš sa otestovať zdarma a zistiť, ako si na tom s intuíciou.

To je taká fešanda, ktorá ti drieme v pravej hemisfére. A ak si s ňou kamarát(ka), dobre ti poradí v každej situácii. Lebo ona VIE, čo je pre teba najlepšie.

Milujem ťa, ďakujem ti.

S láskou

Miriam

 

Pre tých, ktorí chcú rásť až do neba, žiariť ako baterka ? a žiť radostný život v láske a hojnosti. Brána je otvorená tu >>>>

1.online škola osobného rozvoja s „denným vyučovaním“ v Čechách a na Slovensku – Škola hrou pre dospelákov.

 

Miriam Štolfová
Blogerka, youtuberka, lektorka osobného rozvoja - expertka na vedomú kreativitu a autorské motivačné videá.

Učí ľudí VEDOME TVORIŤ pomocou myšlienok, slov a energie, a VZDELÁVAŤ SA v každom veku. Je autorkou Školy hrou pre dospelákov - systému celoživotného vzdelávania hravou a zábavnou formou.

Je autorkou 8 webov a fúúúúry videí, ebookov, meditácii, online programov i živých seminárov, kde sa delí o svoje poznanie a skúsenosti.

Všetky projekty, produkty a základné informácie nájdete na miriamstolfova.sk>>>

Komentáre